:::Dark Spiritualism:::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maledictum

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 15 kişi Cuma Kas. 26, 2021 7:06 am tarihinde online oldu.
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

SpirituaL Coven in Turkey !

+4
Shadow
Prince
Ave_Satanas
ThoTh
8 posters
YazarMesaj
ThoTh

ThoTh

SpirituaL Coven in Turkey ! Empty
MesajKonu: SpirituaL Coven in Turkey !   SpirituaL Coven in Turkey ! I_icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 6:41 pm

(Şeytan) Yüce Efendinin dediği gibi. Bana hangi ismimle seslenmeniz önemli değil, önemli olan bana inanmanızdır.

1.Satan'ın (Şeytan ) insanlığın yaratıcı tanrısı olduğuna inanıyoruz.

2. Yehova’ nın yapay bir tanrı olduğuna, insanlığın gerçek aldatıcısı ve yalancıların ustası olduğuna inanıyoruz.

3.Karanlıklarda Yıllarca saklı kalan gerçeklerin ta kendisiyiz.

4.Kedi kesmek bakire kurban etmek gibi saçma sapan iftiraları kabul etmiyoruz !!!Hiçbir kan dökme ve kurban ayinini desteklemiyor, içinde bulunmuyoruz. Kimseyi zorla aramıza almıyoruz tam aksine isteyen kendi iradesiyle katılıyor ve haraket ediyordur.

5.Ruhumuzun gelişmesi ve üst düzeye yükselmesi için meditasyonlar ve ritüeller yapıyoruz. (Şeytan ) adına yapılan bu çalışmalar ruhumuzu üst boyutlara taşımaktadır.

6. Spiritual Satanizm hayat sever bir dindir. Şeytan bizi olduğumuz gibi kabul eder, fakat bize daha yüksek bir yerde olabilmek için evirilmemizde rehberlik eder. Spiritual Satanistler, hayatlarını seçtikleri gibi yaşamakta özgürdür. Sorumluluk sahibine aittir.

7.Spiritual Satanizm, bireyselliği, özgürlüğü ve bağımsızlığı savunmaktadır.

Tüm kaynak yazılar tamamiyle SpirituaL Coven in Turkey'e aittir.

En son ThoTh tarafından Perş. Ağus. 12, 2010 9:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ave_Satanas

Ave_Satanas

MesajKonu: Geri: SpirituaL Coven in Turkey !   SpirituaL Coven in Turkey ! I_icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 5:25 am

Aslında bizler Satanistiz ama medyanın kışkırtması Satanizmin kötülenmesi ve diğer Satanizm Çeşitleri (iblistapar- laveyyanizm ) sonucu Spiritual Satanizm denilmiştir.
Prince

MesajKonu: Geri: SpirituaL Coven in Turkey !   SpirituaL Coven in Turkey ! I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 2:00 am

çok doğru bir konuşma.. ve yorumsuz kalmak istemiyorum..
Shadow

Shadow

MesajKonu: Geri: SpirituaL Coven in Turkey !   SpirituaL Coven in Turkey ! I_icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 12:03 am

[b] bencede haklısın medya hiç olmadık şeyler söylüyor ve bunun bize zararı var yanlız şöyle birşey daha var türkiyede herkes istediği dini seçebilir ve yaşayabilir.satanizm kötü birşey değildir.
PENTAGRAM

PENTAGRAM

MesajKonu: Geri: SpirituaL Coven in Turkey !   SpirituaL Coven in Turkey ! I_icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 5:03 am

Evet herkes yaşayabilir,öğrenebilir, öğretebilr...Ama dahada önemli olan ki şahsi kanaatim, Sağa sola çevresine farklılık yaratmak adına, orda burda saçma sapan ayinler düzenleyip kedi kesenlerin beyinlerine bişeyler sokmamız lazım belkıde engellemek...
Shadow

Shadow

MesajKonu: selam   SpirituaL Coven in Turkey ! I_icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 12:07 am

kedi kesen bu tür ayinler yapan kişilere dur demek biraz zor çünkü etrafta bu tür insanlar çok ve kendilerini genelde gizliyorlar
PENTAGRAM

PENTAGRAM

MesajKonu: Geri: SpirituaL Coven in Turkey !   SpirituaL Coven in Turkey ! I_icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 12:17 am

Herkes gördükleri yada duydukları adına üstüne düşenleri yaparsa bi nebzede olsa faydası olur...
ThoTh

ThoTh

MesajKonu: Geri: SpirituaL Coven in Turkey !   SpirituaL Coven in Turkey ! I_icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 5:07 pm

Benim düşünceme göre , herkes sadece kendisiyle uğraşmalı ve sadece kendini geliştirmek için zaman harcamalı. Kedi kesen ve ya saçma gereksiz insanlara harcanan zamana çok yazık. Zaman çok değerlidir.
eliza

eliza

MesajKonu: Geri: SpirituaL Coven in Turkey !   SpirituaL Coven in Turkey ! I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 5:00 pm

Anlamayana bişeyler anlatmak zorunda değiliz böyle bi sorumlulugumz yok bırakın öyle saman dolu beyinleriyle kalakalsınlar..Ve Thoth'a katılıyorum zaman önemli gelişim için böylelikle onlar dışa yansımalarımızdan neyin ne oldugunu görecekler bunu sağlamak eniisi.Kişisel gelişim
SpirituaL666

SpirituaL666

MesajKonu: Geri: SpirituaL Coven in Turkey !   SpirituaL Coven in Turkey ! I_icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 3:47 am

şu var; bunları bilmeyen insanlar çok sinir bozucu ve yerici konuşuyorlar. metallica'ya satanist grup diyen insanlar tanıyorum
Ma'aT

Ma'aT

MesajKonu: Geri: SpirituaL Coven in Turkey !   SpirituaL Coven in Turkey ! I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 2:12 pm

Doğru insana gerçekleri anlatmak gerektiğinde bu düzen içinde seni bulur.Ancak yanlış bir insana gerçeği anlatma çabası yalnızca dengeyi bozar.Küf basmış beyinleri temizlemeye çalışmak sadece şahsın kendisine zarar verir.Zaten yokolacakları kaale almak gereksizdir.
ThoTh

ThoTh

MesajKonu: Geri: SpirituaL Coven in Turkey !   SpirituaL Coven in Turkey ! I_icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 7:29 am

Ma'aT demiş ki:
Doğru insana gerçekleri anlatmak gerektiğinde bu düzen içinde seni bulur.Ancak yanlış bir insana gerçeği anlatma çabası yalnızca dengeyi bozar.Küf basmış beyinleri temizlemeye çalışmak sadece şahsın kendisine zarar verir.Zaten yokolacakları kaale almak gereksizdir.

Doğru insana gerçekleri anlatmak zaten gerekmez çünkü o doğru insandır gerçekleri biliyordur. Gerçekleri anlatmak girişimi yalnış insanlara karşı olur. Küf basmış beyinleri temizlemeye çalışmak şahsın kendisine zarar vermez eğer o şahıs küflü beyne sahip olana sadece gerçekleri değil sevgiyi de vermek istiyorsa.

Saygılarla...

SpirituaL Coven in Turkey !
1 sayfadaki 1 sayfası