:::Dark Spiritualism:::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maledictum

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 15 kişi Cuma Kas. 26, 2021 7:06 am tarihinde online oldu.
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

satanry (ayrıldı)

5 posters
YazarMesaj
ThoTh

ThoTh

satanry (ayrıldı) Empty
MesajKonu: satanry (ayrıldı)   satanry (ayrıldı) I_icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 4:40 am

satanry aramızdan ayrıldı.

Kendisi askere gidiyor dönünce yeniden aramızda olucak !
Typhon

Typhon

satanry (ayrıldı) Empty
MesajKonu: Geri: satanry (ayrıldı)   satanry (ayrıldı) I_icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 12:18 am

Hayırlı teskereler...
gecenin_sesi

gecenin_sesi

satanry (ayrıldı) Empty
MesajKonu: Geri: satanry (ayrıldı)   satanry (ayrıldı) I_icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 9:26 am

evet değerli kardeşimize iyi tezkereler diliyoruz.şeytan ve demonları rehberi olsun
Misafir
Misafir

satanry (ayrıldı) Empty
MesajKonu: Geri: satanry (ayrıldı)   satanry (ayrıldı) I_icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 7:07 pm

Amen..
rexllena

satanry (ayrıldı) Empty
MesajKonu: Geri: satanry (ayrıldı)   satanry (ayrıldı) I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 5:12 am

iyi teskereler
lrlr
Misafir

satanry (ayrıldı) Empty
MesajKonu: l   satanry (ayrıldı) I_icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 11:12 am

Mad ne sikim site lan bu. Allah birdir bir kalacaktir . Sseytanin sizi kandirmasina izin vermeyin ve unutmayin onur dunyada Allah ve seytanla karsilastiginizda ve Allah size hesap sordugunda seytan kacacak Kuran-in ve Allahin varken neden bana uydun diye kacaktir. Lutfen yaptiginiz seyden geri donun.Lutfen..Yoksa cehennemin en dbinde yeriniz hazir bir omur yanacaksiniz , yanmak mi sonsuza kadar her istediginiz olmasi cennete girmek mi ... Secim sizin (;
ThoTh

ThoTh

satanry (ayrıldı) Empty
MesajKonu: Geri: satanry (ayrıldı)   satanry (ayrıldı) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 8:29 am

lrlr demiş ki:
Mad ne sikim site lan bu. Allah birdir bir kalacaktir . Sseytanin sizi kandirmasina izin vermeyin ve unutmayin onur dunyada Allah ve seytanla karsilastiginizda ve Allah size hesap sordugunda seytan kacacak Kuran-in ve Allahin varken neden bana uydun diye kacaktir. Lutfen yaptiginiz seyden geri donun.Lutfen..Yoksa cehennemin en dbinde yeriniz hazir bir omur yanacaksiniz , yanmak mi sonsuza kadar her istediginiz olmasi cennete girmek mi ... Secim sizin (;

Amen.
damn
Misafir

satanry (ayrıldı) Empty
MesajKonu: Geri: satanry (ayrıldı)   satanry (ayrıldı) I_icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 7:52 am

bi dk
Prince

satanry (ayrıldı) Empty
MesajKonu: Geri: satanry (ayrıldı)   satanry (ayrıldı) I_icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 2:09 pm

umarım arkadaşımız aramıza çabuk katılır, onun yorumlarıda gerçekten değerliydi..

satanry (ayrıldı)
1 sayfadaki 1 sayfası